Braun 3 Serisi 310s Tıraş Makinesi Şarj Edilebilir Islak ve Kuru (310S)

Marka : Braun
Fiyat : ₺359,00(KDV Dahil)
₺32,10 'den başlayan taksitlerle
16-30

Braun 3 serisi 310S ıslak ve kuru tıraş makinesi braun series 3 şarj edilebilir folyolu tıraş makinesi, Sakallara karşı sert, cilde karşı İse naziktir.

Basınca duyarlı üç tıraş elemanı yüzün tüm hatlarına mükemmel biçimde uyum sağlar ve doğal bir akışa göre, düz çizgiler halinde tıraş eder.

Almanya' da tasarlanmış ve geliştirilmiş olan Braun Series 3 tıraş makinesi yıllar boyu kullanım için üretilmiştir.

Üç işlemli kesme sistemi ikiz folyo ve entegre ortadan bıçaklı tüy alma makinesi kademeli olarak daha yakından tıraş eder.

Birlikte her harekette zorlu 3 günlük sakallarda bile kanıtlanmış olarak uzun ve kısa tüyleri, etkin biçimde keserler.

2X Sensofoil özellikle verimli bir yakın tıraş ve nazik bir cilt deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

Ortadan bıçaklı tüy alma makinesi daha da uzun ve daha zorlu tüyleri kolaylıkla keser. Islak veya kuru tıraş Series 3'Ü daha da iyi kayganlık ve daha yumuşak cilt etkisi İçin su, köpük ya da jel ile birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca, duşta bile tıraş olabilirsiniz. %100 su geçirmez Braun Series 3, Ipx7'Ye göre onaylı dır.

Kolay temizleme İçin musluk suyunda rahat biçimde yıkayabilirsiniz. Led ekranı düşük şarj ve pil durumu İçin. 2 adet güçlü yeniden şarj edilebilir Ni-Mh Pil Series 3 Proskin tıraş makineleri şarj edilebilir.

Çalıştırma/Şarj Süresi 20 dakikalık tıraş süresi İçin sadece 1 saatte tam şarj. 5 dakikalık hızlı bir şarj, bir tıraş İçin yeterlidir.

Otomatik voltaj uyumu akıllı fiş, otomatik 100-240 voltaj ayarı İle sunulur, Böylece Braun tıraş makinenizi seyahat ederken dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz