Garanti Şartları


Sitede satışa sunulan ürünler ithalatçı firmaların ya da yetkili servislerin garantisi altındadır.

Satın aldığınız ürünlerin garanti süresi yasalarla belirlenmiş olup asgari 2 yıldır. Bazı ürünlerde ise bu süre 2 yılın üzerinde olabilir. Bu ürünleri ürün detaylarından ya da firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Philips, Tefal ve bir çok markanın ürünlerinin garanti belgeleri ürün kutularının dış yüzeyinde yapışık olarak gelmektedir. Yetkili servislerden hizmet alabilmeniz için ürün garanti belgesini ve faturanızı birlikte saklamanız gerekmektedir.


Garanti süresi içinde arızalanan ürünler, yetkili servisleri tarafından fatura ve garanti belgesi ile birlikte gönderilmelidir. Bazı ürünlerde yalnızca yetkili servisler teknik hizmet verebilmektedir. Bu ürünlerin içinden çıkan kataloglarda gerekli bilgiler mevcuttur.

Arızalı ürünler firmamıza, kargoda oluşabilecek hasarlara karşı güvenli bir ambalajda ulaştırılmalıdır. Kargo bedeli müşteriye aittir.

Servislere teslim edilen arızalı ürünlerdeki kişisel bilgilerin korunmasından firmamız sorumlu değildir. Bu gibi bilgilerin yedeklenmesini öneririz.

Bazı durumlarda ürün garanti dışı kalabilir. Bunlar kullanıcı kusurundan kaynaklanan hatalardır. (düşme, kırılma, yanma, yüksek voltaj, dikkatsiz kullanım, yetkisiz tamir vb.gibi)